Ekonomi

Elazığ TSO Mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) mart ayı olağan meclis toplantısı iftar programı ile birlikte gerçekleştirildi.

Mart ayında ETSO olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesi bir konuşma yapan ETSO Lideri İdris Alan, Ramazan ayının hayatlarındaki en yüce ve manevi duyguların merhamet ve zarafetin en hoş haliyle hayatlarına yansıdığı ay olduğunu söyledi. Önder Alan, “Birbirimize sımsıkı sarıldığımız bir dönemde kucaklaşacağımız, dayanışma ve kardeşliğimizle tüm dünyaya örnek olacağımız 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Ülkemize, şehrimize ve deprem felaketinden etkilenen tüm kardeşlerimize sağlık, huzur ve rahmet getirmesi dileğiyle, “Allah bu mübarek ayda ibadetlerimizi ve amellerimizi kabul etsin. Ülkemiz için son derece değerli bir tercihimiz var. Bu süreçte ziyarete gelen aday arkadaşlarımızı, öğretmenlerimizi ve arkadaşlarımızı da sıklıkla misafir ediyoruz. Her zaman söylediğim gibi Elazığ için kim hayırlıysa.” “Rabbim onlara bu makamları nasip etsin. Ayrılmamamız gerektiğine dair bahisler üzerinden siyaset yüzünden ayrılmamamızı istiyoruz. Biz Elazığlıyız. Biz Elazığ’la dertlenen, Elazığ’la sevinen sizleriz. Rabbim seçimleri ülkemiz için hayırlı kılsın. Hepinizi bu fikirlerle sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Allah kabul etsin.”” dedi.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmanın şükranını yaşadıklarını söyledi. Karataş, “Bugün meclis toplantımızı iftar sofrasında gerçekleştireceğiz. Bugün ortalarda olmamızı sağlayan Önderimiz İdris Alan’a teşekkür ediyor, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. dayanışma,kardeşlik,hoşgörü duyguları.Rabbim nice nice ramazanlar görmek dileğiyle.Allah oruçlarımızı kabul etsin.Şubat ayında büyük bir musibet yaşadık.Millet olarak el ele verdik.Devletimizi şifalandırmaya çalışıyoruz. Yaralar kolay değil büyük bir deprem Elazığ’ımız da dahil 11 ilimizi etkisi altına aldı. Her geçen gün daha da iyiye gideceğimizi umut ediyoruz. Emeği geçen devlet görevlilerimize, kolluk kuvvetlerimize, teşkilatlarımıza ve gönüllü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. deprem bölgesinde büyük fedakarlıkla zor. Mübarek Ramazan ayını çadırlarda idrak eden tüm vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. İnşallah böyle bir felaket bir daha bizi bulmaz” dedi. – ELAZIĞ

alapli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu