Haber

Terk edilmiş evlere polis baskınları… Zanlıların yakalanma anları kamerada

Polis grupları terk edilmiş evlere baskın… Zanlıların yakalanma anları kamerada

BURSA – Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yunus ekipleri, kentin çeşitli noktalarında sahipsiz ve boş evlere operasyon düzenledi. Terk edilmiş binalarda bulunan zanlılar polis ekipleri tarafından yakalanırken, vatandaşların güvenliği için operasyonun devam edeceği bildirildi.

Yunus çeteleri, kent merkezindeki metruk ve çoğu yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan binalara, ağaların anıt komisyonu nedeniyle çivi bile çakamamaları ve restore ettirememeleri nedeniyle operasyon düzenledi. Operasyon sırasında pencerelerden tırmanan ekiplerin yaptığı baskınlar ve aramalar, film sahnelerine benzemedi. Asayiş Şube Müdürlüğü’nden hareket eden motorlu ekip, camlardan girerek bazı binalarda şüpheli şahısları yakaladı. Mahalle sakinlerinin şaşkınlıkla izlediği operasyon vatandaşlardan tam not aldı.

Öte yandan Yunus ekipleri ve Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı diğer birimlerin de katkılarıyla kentin huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla operasyonların makul gün ve saatlerde devam edeceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu